Iedersland College – VMBO Basis & Kader

Bij het Iedersland College vinden we het belangrijk om jou te helpen en te ondersteunen, zodat je het beste uit jezelf kan halen.

Wij zijn een tussenvoorziening, een reguliere vmbo-school, maar wel met kleine klassen en extra begeleiding op maat. Leerlingen op onze school hebben een extra ondersteuningsbehoefte.

Contact

Iedersland College
Zekeringstraat 38-40
1014 BT Amsterdam
Tel.: 020 408 1204
Email: iedersland@iederslandcollege.nl

Goed bereikbaar met metro 50, bus 36, trein (Station Sloterdijk), fiets en auto. Vanaf metrostation Isolatorweg 3 minuten lopen.

Kom eens langs

Kom naar de Open Dag of maak een afspraak om langs te komen. Bel 020 – 408 1204. Mail m.kleverlaan@iederslandcollege.nl en/of h.aktaou@iederslandcollege.nl).

Contactgegevens

Directeur
Frenk Saarloos

Adjunct-directeur
Marinda Kleverlaan
m.kleverlaan@iederslandcollege.nl

Coördinator onderbouw
Melissa Bisschop
m.bisschop@iederslandcollege.nl

Coördinator bovenbouw
Hans van der Werf
h.van.der.werf@iederslandcollege.nl

Zorgcoördinator
Hadda Aktaou
h.aktaou@iederslandcollege.nl

Decaan
Maud Breet
m.breet@iederslandcollege.nl

Administratie
Samira el Hosni

Conciërges
Gideon Kruit
Ismael Laachir

Iedersland College is onderdeel van Stichting ZAAM